Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tudtok a Jázmin fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudtok a Jázmin fogamzásgátló tablettáról? Mellékhatások, mennyire megbízható, melyik napon kell elkezdeni szedni stb. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lehet h rosszul írtam a nevét de valami hasonló...
2010. jan. 13. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
az a yasminelle. alacsony hormontartalmu. sokaknak bejott.
2010. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy darabig jó volt aztán jött a hízás, a fejfájás, a hangulatváltások, a libidócsökkenés, pajzsmirigyzavar úgyhogy abbahagytam, most regenerálódok.
2010. jan. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a hizás nem a tabletta miatt, hanem az evés miatt van. és miért nem hagytad abba, ha már hiztál tőle??
2010. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nekem azt írta fel az orvos még nem kezdtem el szedni de azt mondta ettől nem fogok hízni.mert mikor felírta megkérdzete hajlamos vagyok e a hízásra mert van olyna mitől lehet hízol.és ezért ezt írta fel mert ettől nem hízok azt mondta.bár nemtapasztaltam mégm mert nem kezdtem még el szedni.
2010. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
akkor kell elkezdeni szedni miután elmúlt a menstruációd.és mindennap szedni kell csak mikor megvan akkor nem
2010. jan. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó, ekkora marhaságot ne mondj már, h akkor kell elkezdeni, amikor már elmult a mensije, akkor kell elkezdeni, amikor megjon. a mensi elso napjan.
2010. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sokat segítettek :D am Yasminelle a pontos neve :)
2010. jan. 16. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!