Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aktus után 2 nappal ugye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus után 2 nappal ugye biztos tuti nem lehet "terhesség-tünet"? Ugye kizárt a terhesség? (elszakadt a gumi;lent)

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt voltunk együtt a párommal, a második menet közben (hallott egy kis *durranást*-ezt mondta,) kivette, látta hogy kiszakadt. Teljesen kétségbeestem.. Ő nyugtatott, hogy semmiképpen nem lehetek az, mert -masodszorra- nem élvezett el(mert ugye észrevette a szakadást!). Az első menet rendben volt, nem lyukadt kis a gumi, és letöröltük a @%&vesszőjéről a un. felesleget, és csak kb. 5 perc múlva raktuk fel a következő gumit!

Most meg picit görcsölök.. (utolsó mensim júli. 24-én jött meg, nem állt be teljesen, de kb 25-31 napra szokott megjönni.)

Tisztában vagyok azzal, hogy mielőtt elment volna, észrevette, sőt, még az előző menet után is vártunk öt-tíz percet (és ugye 2-3 percig életképesek a spermiumok), még is picit félek! Tesztet vettem, kb 1,5 hét múlva meg csinálom..nagyon nem hiányzik egy baba...:(

kíváncsi vagyok, mit gondoltok! Előre köszönöm a válaszokat!

Bocsanat, ha zavaros, és a hibákért bocsánat, telefonról vagyok.


Egy aggódó 18 éves



2014. aug. 17. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha 25 napra jönne most meg, akkor simán belefér egy terhesség... akkor a 11. napon van peteérésed, a spermiumok 5 napig életképesek....


Másodszor: azt honnan veszed, hogy a levegőn 2-3 perc alatt elpusztulnak? Ha nem szárad ki, a nedves ondóban akár 1 napig életképesek lehetnek.


Harmadszor: hiába törlitek szárazra, a húgycsőben az előző aktusból marad sperma, amit a következőnél az előváladék kimos...


Nem nagy az esély a terhességre, de nem is elhanyagolható...

2014. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Közben nézem, hogy félreolvastam...


Terhességi tünet nem lehet ilyen korán (azt hittem valamiért, mensi után vagy két nappal...).


A peteéréssel már nem kell számolnod, max spontán peteéréssel, az viszont elég ritka...

2014. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lesz gond. most nem lehetnek tüneteid.
2014. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Be kellett volna venni egy eseményutáni tablettát.
2014. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!