Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Túl súlyos nő tényleg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl súlyos nő tényleg nem használhat fogamzásgátlót? Ha még is akkor ti milyet használtok ami biztos?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve egyik orvos azt mondta túl súlyom miatt nem véd egyik gyógyszer sem. Másik, hogy terhességem után majd beszélünk róla de sajnos már nem hozzá tartozom. Kérlek adjatok tanácsot, hogy ha van ami jó még is melyikek lehetnek azok? Köszönöm előre is!!!

#fogamzásgátló #Túlsúlyo
2014. aug. 18. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
"Ha még is akkor ti milyet használtok ami biztos?" .. óvszert.. 100%
2014. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Túlsúllyal küzdő nő alapból hormonzavarral küzd. (amikor 30-cal nehezebb voltam totál rendszertelen volt, lefogytam óramű pontos lett)


Tehát egy nem jól működő hormonrendszert nehezen szabályoz be, tehát nem véd rendesen. Viszont a legfontosabb indok inkább a trombózis veszély. A fogamzásgátló alapból növeli az esélyét, a túlsúly is, a kettő együtt viszont exponenciálisan. Viszont azt mégse mondhatja az orvos, hogy csak az életed védené.


Tehát vagy lefogysz vagy marad az óvszer.

2014. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!