Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek így biztonságos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így biztonságos?

Figyelt kérdés

lehet kicsit túl aggodjuk , de inkább jobb félni mint megijedni e téren. barátnőmmel eljutottunk odáig hogy kézzel elégítsük ki a másikat , viszont olvastam/hallottam hogy így is teherbe lehet esni ha esetleg spermás kézzel nyúlkálok. arra gondoltam ha valamelyikünk keze olyan lesz hogy letörölnénk törölközővel majd az ilyen drogériákba kapható kézfertőtlenítőt használnánk. nyilván várnánk 10-15 percet hogy teljesen megszáradjon és utána folytatnánk. ezek a fertőtlenítők csak a baktériumokat ölik meg vagy ugyan úgy leszedik a spermiumokat is a kézről miután alaposan megtöröltük és bekentük a kezünket vele?

16/F bunkó válaszolók inkább hagyják figyelmen kívül az egészet és ne írjanak alá kérlek titeket komoly válaszokat adjatok, köszi :)


2014. aug. 19. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem vágd le a kezedet a drogériában kapható kézi láncfűrésszel, úgy lesz igazán biztonságos
2014. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Fényember ***** válasza:
először te őt, utána ő téged ha ennyire para van e téren. De a kérdésre válaszolva tuti hogy nem lesz terhes a barátnőd. Azért a spermának egy kis lökés is kell hogy eljusson oda. :)
2014. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2# igen így csinálnánk hogy először neki de mi van ha ránk jön hogy jól esne még egy? :D akkor biztonságos így? :)
2014. aug. 19. 19:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogy lesz előtte spermás a kezed?
2014. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó alaposan megmosod utána kezed. Elég úgy.
2014. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen a kézmosás oké de egyszerűbb ha van a szobámba egy ilyen fertőtlenítő mert a szobámba nincs csap és fürdőbe kijárkálni macera ezért gondoltam erre
2014. aug. 19. 19:32
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát nyald le a spermádat, elég jó íze van, egészséges is. Vagy a barátnőd majd lenyalja.
2014. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ha nagyon aggódtok emiatt, akkor használjatok óvszert és utána nem kell bíbelődni a kézmosással. Mindig a legbiztonságosabb módszert válasszátok, mert igaz nem egy nő esett teherbe így.

Figyeljetek oda és vigyázzatok egymásra!

2014. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de gumival elég fura lenne kézzel meg a gumi után is kezet kéne mosni mivel a legtöbbön van síkosító szerű anyag. a fő kérdés itt hogy a kézfertőtlenítő megöli a spermiumokat is vagy sem?
2014. aug. 20. 18:45
 10/11 anonim ***** válasza:
a kezfertotlenito megoli valoszinuleg de a baratnod puncija szerintem nagyon nem orulne a kezfertotlenitos kezednek irrtalna a nyalkahartyajat nem szabad oda kerulne ha hasznalsz kezfertotlenio utana alaposan moss kezet meg veletlenul se nyulj oda kezfertozlenitos kezzel
2014. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!