Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti hogy védekeztek a párotokka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy védekeztek a párotokkal? Van aki gyógyszert szed, és mégis használ gumit? Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Én gyógyszert szedek, de az élvezet és az igazolom kedvéért legtöbbször gumi nélkül kezdjük, majd amikor a barátom elélvez, addigra már fent van a gumi.

2014. aug. 20. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak gyógyszerrel.

20L

2014. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én mindig is tablettát szedtem, pontosan azért, hogy maradéktalanul élvezhessük ahogy bennem megy el a partnerem, mert az fantasztikus mindkettőnknek, és nyilván a gyógyszer erre a célra lett kitalálva.

Soha nem volt semmiféle gondom vele, nem híztam és a szexuális étvágyamat se csökkentette, sőt talán nagyobb is lett.

Megbízom benne, nekem bevált minden szempontból.

2014. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, hogy gyógyszer mellé minek kell gumi ...

Van aki eső esetén esőkabátot húz és van aki esernyőt fog ... de egy esőkabátos, esernyős ember nekem már furcsa ...

2014. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én gyógyszert szedtem, most nem védekezünk, babát szeretnénk :) Sajnos a tabletta rendesen összekuszálta a hormonrendszerem, emiatt most a baba várat magára :( Soha többet nem szeretnék gyógyszert szedni, nehogy még egyszer így megjárjam... Szülés után óvszerrel fogunk védekezni, mert az nem bombázza szét a szervezetemet, igaz, kényelmetlenebb, de a többi módszer nem túl megbízható...
2014. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit a 4-es írt azt a legtöbben nem hiszik el. Én soha nem lennék képes a párom szervezetét szétcseszni emiatt. Ne szedjtétek azt a sz.rt. Arról nem is beszélve hogy mindenkire máshogy hat és mindenki máshogy reagál. Igenis vannak mellékhatásai csak midnenki azt hiszi hogy majd rá nem fog vonatkozni mert olyan kicsi az arány..
2014. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gumival.

Gyógyszer mellett nem használnánk.

2014. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!