Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek 1 éve ....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek 1 éve . Mindig bevettem, egy szemet sem hagytam ki. Mindig csütörtökön volt az utolsó alkalom es ra 4 napra hétfőn meg is jott es 5napig tartott. Többi lent.! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Múlt hétfőn megjött pénteken kellett volna el múlni mert akkor vettem be az új tablettát azonban most a 7 napos szünet utan is van vérzés. Mit tegyek? Köszönöm a mielőbbi választ.
2014. aug. 25. 18:34
 1/5 A kérdező kommentje:
*barátnőmről van szó.
2014. aug. 25. 18:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz.
2014. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor a barátnőd menjen nőgyógyászhoz.
2014. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még egy kicsit várnék, max 2 napot és ha utána sem múlik el akkor elmennék a nőgyógyászhoz. Egyébként nekem is egy idő után megváltozott a "vérzésem". 1 évig órát lehetett volna igazítani hozzá, majd egyik hónapról a másikra változott, miközben semmit sem csináltam másként, mint előtte.
2014. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!