Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Holnap megyek nőgyógyászhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap megyek nőgyógyászhoz gyógyszert íratni, de mivel még sosem voltam ezért rákszűrő vizsgálatot is csinál. Ma este kimoshatom a hüvelyem?

Figyelt kérdés
vagy inkább ne mert befolyásolhatja az eredményt?Miután kiveszik a kacsát ugye nem fogok p.ncipukizni? Volt olyan aki benedvesedett a vizsgálat közben?
2014. aug. 27. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem moshatod, ki, mert bekavarja az eredményt, már tegnap sem kellett volna! És szex sem legyen (beleélvezés) 48 órán belül!


Nem, nem fogsz puncipukizni... nedvesedni meg... nekem még egyszer sem sikerült nőgyógyászati vizsgálat alatt benedvesednem, pedig alapból hamar nedvesedek...

De hideg, gumikesztyűs ujj, hideg kacsa... abszolút nem olyan feelingje van, hogy ebben szexuális töltetet lehessen érezni.

2014. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne, nem szabad, nem lesz valós az eredmény. Ha előtte fürdesz (mert azt illik...) akkor se sok tusfürdővel, lentre pedig kerüld, hadd lássa a doki. Mert bizony van amit szagról is meg tudnak állapítani. Érdekes szakma na...

Annyira fogsz izgulni, hogy ez eszedbe se fog jutni. A vizsgáló asztal, a fények, a kiszolgáltatott helyzet... a gumikesztyűs kéz, a kacsa és a kenetvétel... nem olyan egyáltalán. Nekem még mondta is hogy engedjem el magam mert alig tud felnyúlni :D gondolhatod... akaratlanul is összehúzódott a hüvelyem.

amúgy ha esetleg fogsz is, őt aztán nem érdekli... nála történnek ennél sokkal gázabbak is, kismamákat is vizsgál meg mamamuffot is lát.

2014. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!