Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egy nőnek nem szakad át a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek nem szakad át a szűzhártyája, attól még lehet terhes?

Figyelt kérdés

Mert ugye nem mindig szakad át a szűzhártya az első baszcsizásnál, de attól még lehet terhes valaki?

Mert akkor azt lehetne mondani, hogy még nem járt benne péló és az isten csinálta fel és Jézusnak hívni a gyereket :)


2010. jan. 17. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

baszcsizásnál

péló


édes kislányom menj és tanulj holnap iskola!! vagy 12 évesen nem kell annyit??????

am Igen lehet terhes!! de te nem!!

2010. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

ez most komoly vagy tényleg ilyen hülye vagy? XD

vedd elő a biológia könyvedet!

2010. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
baszcsizzál meg pipszizgessél, meg puszcsizgasd meg amit akarsz. A válaszodra a kérdés: Attól még lehet.
2010. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindíg szakad át a szűzhártya, mert rugalmas. De ettől függetlenül lehet terhes az ember, hiszen a szűzhártya nem úgy helyezkedik el.
2010. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
téged nem fenyeget, az efysejtűeknek nemcsak agyuk,hanem szűzhártyájuk sincs
2010. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ez nagy volt xD
2010. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

baszcsi :DDDDDD


Hát ez jó volt.

2010. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem a szűzhártya állapotától függ a terhesség bekövetkezése, hanem hogy bekerült-e spermium a hüvelybe (és onnan tovább) vagy nem. Mivel a szűzhártyán normál esetben van egy kis lyuk ezért a válasz: igen, attól még lehet terhes.
2010. jan. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Besegített a szentlélek mi? :) Talán ezt akarod bemesélni a szüleidnek, hogy te még szűz vagy és akkor ugye nem dugtál, tehát biztos isten keze volt benne XD


amúgy:

Általában a sperma találkozik a petével.

A DNS-e a DNS el, megtörténik a buli a sejtek osztódnak és kilenc hónapra rá megszületik a gyerek, így megszokott.


Szokatlan esetben viszont, a petesejtnek lehet két természetben előforduló génmutációja amik nem jönnek ki egymással, a kalcium szint spontán megugrása elősegítheti előkészítheti sperma nélkül is a petesejtet és egy osztódási hiba miatt a petesejt kettéválhat férfi DNS nélkül . "partenogenezis" egy gyerek apa nélkül.

Embereknél csak elméletben létezett, nem bizonyították

Lehet, hogy mostanáig :)

2010. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mennyi hülye ember van.

Ki mondta, hogy én dugtam egyet, és rólam szól ez a kérdés, hogy lehetek-e terhes?

Csak úgy kíváncsiságból kérdeztem, mert ugye nem mindig szakad át a szűzhártya az első alkalomnál, viszont elgondolkoztam, hogy akkor lehet-e úgy terhes egy nő, hogy még azt "hazudhatja", hogy szűz és úgy lett terhes (most ez a Szent Mária meg ilyenek miatt jutott eszembe).

És nem, nem vagyok sem 12 éves, sem lány.

És erre bioszkönyvben sem lehetett volna választ találni, mert nem írja le, hogy szűzhártyán "keresztül" lehet-e valaki terhes.

2010. jan. 17. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!