Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirál felhelyezés utáni első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirál felhelyezés utáni első menstruáció?

Figyelt kérdés
1hónapja rakattam fel most fogok vissza menni a nőgyógyászomhoz. Igazából azt szeretném megkérdezni hogy màr a 10.nap óta menstruálok vagyik 22.e óta.. ez normális? Egyáltalán nem erős, sőt néha napján alig alig jön vmi. Mielőtt felrakattam 4-5 nqpig volt meg.. orvoshoz h kell menni mert elfelejtetem megkérdezni vagyis menzes alatt vagy után?
2014. aug. 31. 21:44
 1/4 BlackSword ***** válasza:
0%
A kockaházasok és melléklakások teringettében oltassa el a retektájékoztatót, vagy kérdezze meg keresőfoltosát, gyógyszemészét!
2014. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neeee :Ddd
2014. aug. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez aztán igazán értelmes hozzá szólások! Látszik mennyire érett emberek vagytok! :) köszönöm
2014. szept. 1. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok, hogy fog.gátló kezdésekor nekem is az első vérzés 11 napig tartott.Mivel a spirál is hormonális,lehet neked is ez miatt van.


Várd meg akövetkező menzit, és kialakul.Ha mégsem,akkor nőgyógyász.

2014. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!