Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 13 fogalmzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 fogalmzásgátló tablettát vettem be (velgyn), majd belém élvezett a barátom. A menzesz második napján vettem be mert első nap kevés vér jött (11 napot vartunk, szóval bőven lejárt az egy hét ahogy levan írva) lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Velgyn fogamzásgátló tablettát szedek. A menzesz második napjan vettem be (mert első nap kevés vér jött) kivártuk az egy hetet bőven ahogy elővan írva és tegnap lefeküdtünk, elvileg belémélvezett, de nagyon keveset, mert ez reggel történt (este is lefeküdtünk)! eddig védekeztünk, csak most teljesen véletlenül jött az egész. Ez előtt 13 szemet vettem be, lehetek terhes így is?

2014. szept. 1. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2014. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nemtudom, félek, hogy nem vártuk ki az egy hónapot.

de a doki is azt mondta, hogy ez hamar hat 1-2 hét.. :)

nincsenek mellékhatásaim, csak a melleim nőttek.

hát, 1hét 5 nap telt el, és a 6. nap történt az eset..

2014. szept. 1. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes, de egyébként máskor nyugodtan vedd be akkor is, ha kevés vér jön, a lényeg hogy a menstruációd első napján vedd be. Nekem pl. végig alig jön vér, szóval csak a tüneteket szoktam figyelni, az alapján veszem be.
2014. szept. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
Ezreléknyi az esélye.
2014. szept. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, remélem akkor nem lesz gond, bár azért szerintem felhívom a nőgyógyászom is, ő mit szól hozzá..
2014. szept. 1. 15:15
 6/7 A kérdező kommentje:
azt mondta, 10 nap után biztosan hatnia kell. remélem igaza van.. :)
2014. szept. 1. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:

kár, hogy mindenki fog.gátló mellett egyből puncibaélvezéssel kezdi!pedig lehetne arcra,testre,szájba is


egyébként nem leszel terhes ez fix.

2014. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!