Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Voltam nőgyógyásznál, de az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam nőgyógyásznál, de az orvosom szabin volt. Egy másik orvos írta föl a gyógyszert de rosszat. Én szóltam neki, de kiröhögött. Elkezdjem szedni?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom szabin volt és másik orvos volt helyette. 1 éve szedek fogamzásgátló tablettát, Lindinette 30-at, mivel alacsonyak a hormonjaim. Ez a másik orvos meg Lindinette 20-at írt föl, én szólta neki, hogy 30-as kell, erre azt mondta, hogy nincs nagy különbség és ezért ő nem fog új receptet kiadni majd röhögött és rám csapta az ajtót. Mivel most fogom elkezdeni így kiváltottam, de félek, hogy mivel alacsonyabb hormon tartalma van, így nagyobb az esélye annak, hogy terhes leszek, vagy megint alacsony szinten lesznek a hormonjaim. Elkezdjem szedni? Valaki közületek váltott alacsonyabb hormontartalmúra?
2014. szept. 25. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kezd el!! Nem jó keverni a gyógyszereket. Ha tudsz várj egy hetet, ha nem akkor esetleg próbáld meg feliratni a háziorvosoddal. Nekem ő írja
2014. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a baj h már kiváltottam.... és így sincs még egyre pénzem
2014. szept. 25. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:
nem leszel terhes ne aggódj, nyugodtan kezd el szedni, szinte tényleg ugyanaz a két tabletta, de eztán már lindinette20-at kell szedned!
2014. szept. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 hónapig szedni fogom utána vissza a 30-ra, nem véletlenül szedek erőset
2014. szept. 25. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem próbáld meg visszavinni és kicserélni. Nem véletlenül szeded a másikat.
2014. szept. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!