Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 35 év felettiek, szedtek még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 év felettiek, szedtek még fogamzásgátlót? Melyiket? Az egyik orvos szerint nem szabadna, a másik simán kiírja.

Figyelt kérdés
Én még "csak" 31 vagyok, de már gondolkodom rajta, hogy 35 éves koromban abbahagyom a tablettaszedést, vagy hamarabb.
2010. aug. 19. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Minek? Anyám 40éves mindjárt, és még nagyba szedi( láttom tabit éjjeli polcán)

bár már óvszert is fedeztem fel fürdőben


de mindegy, szerintem nyugodtan szedd tovább, párodnak is kényelmesebb

2010. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem véletlenül írják mindenhol, hogy 35 éves kor felett már nem ajánlatos...
2010. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35 éves kor felett már nagyon kockázatos a szedése. Szerintem inkább nem kéne. Térjetek majd át valamilyen másfajta fogamzásgátló módszerre.
2010. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
akkor ezek szerint nincs gyereked? és nem is akarsz majd? amugy ha akarsz 35 felett már a gyerek szülés is kockázatos!!!!
2010. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
35 felett még lehet gyereket szülni. tizenévesen is kockázatos, nem gondolod? amugy csak akkor kockázatos 35 felett tabit szedni, ha cigizel.
2010. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
és miért kockázatos?
2010. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
azért mert a cigi + fogamzasgatló növeli a trombózisveszélyt.
2010. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem szedném. Egyébként a gyerekszüléssel igaza volt annak aki írta, hogy kockázatosabb 35 felett és ez így van. Nem feltétlenül lesz baj meg minden, de az esélye nagyobb, hogy az legyen.
2010. aug. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tessék,itt egész pontosan írnak róla:


[link]

2010. aug. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Van már egy gyermekünk, talán vállalunk kistesót is, még nem tudjuk, sok mindentől függ. Szívem szerint 1-2 éven belül szülnék. 35 felett viszont nem szivesen szülnék, nem akarunk túl nagy korkülönbséget.

Több nőgyógyászt is lehet kérdezni a neten, olvasgattam a válaszokat,hát némelyik azt írja,hogy 45 éves korig is szedhet egy nő fogamzásgátlót. Hát én biztos nem. Egyébként soha nem dohányoztam,de akkor se kell a bogyó 35 felett, inkább vmi más módszer.

2010. aug. 19. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!