Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a fogamzásgátló elnyomja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fogamzásgátló elnyomja a nemi vágyat és ezért gyógyszert akarok cserélni akkor erősebbet vagy gyengébbet kapok majd?

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 09:52
 1/4 Költőnő? ***** válasza:
szia. Nem tudom, segít-e, de én Mercilont szedek kb 10 éve és nem tapasztaltam ilyen hatást. Bár ez lehet h egyénfüggő.
2014. szept. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
INkább nyeld le a végén, az a leghatásosabb fogamzásgátló :D
2014. szept. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg az orvosoddal, bár én is először 6 évig most pedig újra immáron 1 éve szedek fogamzásgátlót (most Symiciát) és hatalmas a szexuális étvágyam, de az orvos biztos tudni fogja hogy milyet írjon fel neked, hogy a nemi vágyad annyira ne csökkenjen....
2014. szept. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!


Sajnos nagyjából az összes mai fog.gátlóban ugyanannyi a hatóanyag illetve hormonmennyiség, tehát nem lehet erre fogni a mellékhatást. A mellékhatások mindenkinél másként működnek.

2014. szept. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!