Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix fogamzásgátlót akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix fogamzásgátlót akkor is kell szüneteltetni fél év után ha nincs probléma?

Figyelt kérdés
9 hónapja szedem. Jövőhéten megyek dokihoz majd ő megmondja de addigis kiváncsi vagyok. Nincs problémám,a bőröm mint a babáké. De gyógyszer elött millió pattanás volt az arcomon. Jó lenne ha nem kellene abbahagyni,28 évesen a fene akar megint annyi patit. Ha valaki tovább szedi,mert hallottam ilyet,annak mi baja lehet.? Ha a doki megtiltja természetesen nem szedem tovább. Köszi!
2014. szept. 30. 00:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Van már gyermekem. Többet nem tervezünk. Köszi!
2014. szept. 30. 00:24
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos engem is leállítottak róla, pedig tele van kellemes mellékhatásokkal és még olcsó is:S Szerintem ezt csak átmenetileg szokták felírni, ameddig a bőrproblémát helyrehozza, vagy ameddig meg nem győződnek róla, hogy felírhatnak normál fogamzásgátlót (nekem az utóbbi volt). Nem emlékszem, milyen mellékhatásai lehetnek, csak arra, hogy 6 hónapnál tovább csak orvosi utasításra lehet szedni.
2014. szept. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!