Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció után szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció után szoktatok rosszul lenni?

Figyelt kérdés
Pl nekem előtte mielőtt megjön, egy héttel fájnak a melleim, és menstruáció közben általában iszonyatos fájdalmaim vannak, ugyh tömöm is magam a gyógyszerrel ... nos, most megvolt, de nemfájt a mellemen kivűl semmim, gyógyszert sem nagyon kellett bevennem, viszont most múlt el kb 3-4 napja és levert vagyok picit, meg érzem az a "melegséget" amit menstruáció előtt/közben szoktam. Akk ez attól van??
2010. jan. 22. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem. F/31
2010. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 JW ***** válasza:
Én sem.
2010. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Szégyenlem az első válaszom és ezúton kerek tőled bocsánatot. Véleményem szerint lehet a nagy vérveszteségtől. Ettél rendszeresen? Ha nem múlik feltétlenül menyjel el nőgyógyászhoz.
2010. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ettem, csak nem rendszeresen :S lehet h vérveszteség, de minden egyes alkalommal más tüneteket produkálok ... van mikor erősen fáj a hasam, most pl csak az első nap fájt, utána semmi, és gyógyszert sem kellett bevennem :O ez is ritka ... és rendszertelen a menstruációm, van mikor 2 hónapig nemjön meg, utána meg norm. a ciklus ... nőgyógyászom szerint ez nem baj, pedg már 20 éves vok, és még mindig rendeszertelen a menstruáciom... lehet stresszes vok nagyon:S
2010. jan. 22. 11:43
 5/6 anonim válasza:
utána vagyok rosszul, mikor már felnyaltam a földről azt a sok vért
2010. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A sértegetős vagyok újból: szerintem cseréld le a nőgyógyászod. A menstruációt ugyanis be kell állítani - akar fogamzásgátló tablettával - és minden ok lesz.
2010. jan. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!