Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csinaljak?! Fontos!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak?! Fontos!

Figyelt kérdés
Mit csinaljak? Tegnap szexeltunk a baratommal es alltalaba mindig lovaglo pozba csinaljuk mint mint tegnap es mindig gumival vedekezunk es most is vedekeztunk ugyan ugy csak amikor elment azutan par masodpercel leszalltam rola es a gumi bennem volt de kint volt a vege meg minden nem ereztem volna h kifolyt volna csak meg nem tortent ilyen es a baratom meg enis eleg idegesek voltunk. De kint volt a vege meg a sperma is benne volt amennyi szokott. De lehetek terhes vagy most mit csinaljak?

2014. okt. 3. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

A gumi se 100 százalékos szóval minden aktus után idegesek vagytok? :)

Egyébként ha kint volt a vége nem érintkezett veled az a rész ahol sperma lehetett akkor nem hiszem hogy van okotok az aggodalomra.

2014. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első lépésként nyugodj meg. Gondold végig, ha a sértetlen óvszer benned marad, és nem jut beléd egy semmi olyan aminek nem kéne, akkor mennyi az esélye hogy terhes vagy? Hát nem sok, szóval ne aggódjatok. Lovaglóban amúgy is nehéz teherbe esni.


Mellesleg a leírásban van egy vicces elgépelés.

2014. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen egy kicsit gyorsan gepeltem.... de nem ez a lenyeg tenyleg koszi ez a valasz kicsit meg nyugtatott az gumi sertetlen volt mert mindig meg nezzuk h kijukadtt e es most sem volt kilyukadva szoval.
2014. okt. 3. 14:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem leszel terhes!
2014. okt. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!