Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne vágyjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne vágyjak ennyire az ilyen elérhetetlen, csodaszép lányokra?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
én pl ki szoktam rájuk verni a kukim
2014. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az csak pár percig használ.
2014. okt. 1. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

MIért lenne egy nő elérhetetlen csak azért, mert jól néz ki?

Szerintem pont azért, mert annak tartod magadban.

Nekem is volt modell barátnőm, pedig nem vagyok se kisportolt, se az átlagnál jóképűbb, sem gazdag. Csak ÉN vagyok, és mindig minden helyzetben.

Tehát személyiséggel el lehet érni akárkit, akit akarsz. De sajna neked nincs...

2014. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Semmit,talán ne emeld őket rögtön piedesztálra,hanem mint embert közelítsd meg őket.Több önbizalom,szélesebb látókör.Továbbá ott vannak még azok is,akiket nem tartasz istennőnek,de mondjuk jókat dumálsz velük,vagy tudtok nevetni egymás poénjain.Őket tutira észre sem veszed.Pedig jobban tennéd.
2014. okt. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!