Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer nélkűl csináltuk, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer nélkűl csináltuk, de nem mentem el benne, lehet belőlle gond?

Figyelt kérdés
Óvszerrel kezdtük,de semmit se éreztem,így hát levettem és óvszer nélkül folytattuk, nem élveztem el benne,mikor éreztem hogy jön kivettem és a tenyerembe mentem el.Szex előtt tussoltam, megmostam alaposan a dolgokat.Lehet belőlle gond?

2014. okt. 4. 12:18
1 2
 1/12 Dredd Bíró ***** válasza:
70%

Gond nem, esetleg gyerek!:)

Az meg már tényleg gond lesz 9 hónap múlva!:)

A férfi előváladékban is vannak életképes spermiumok amik terhességet okozhatnak adott esetben.

Menjetek el és vegyetek terhességi tesztet és máskor mindig legyen a tárcádban gumi!!!

2014. okt. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te sem fogtad fel, hogy készül a gyerek ugye?
2014. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
gyerek= gond (jelen esetben)
2014. okt. 4. 12:22
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Ha gyerek egyenlő gond, akkor a ti esetetekben nagyon nagy gond van.

tudod, néha 1+1=3... (ha nem húzol gumit)

Gratu a gyerekhez!

17L

2014. okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
6 napja lett vége a mensijének
2014. okt. 4. 12:25
 6/12 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem,hogy a közösülés előtti utolsó ejakulációm egy hete volt...
2014. okt. 4. 12:36
 7/12 anonim ***** válasza:
mit nem értesz azon hogy terhességi teszt? igen lehet hogy terhes lett meg van rá az esély...vegyetek tesztet akkor majd kiderül
2014. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az előváladék az előző ejakulációból ottmaradt spermiumokat tartalmazhatja, ugyh én nem stresszelnék ezen feleslegesen, ha tutira akarsz menni akkor meg irassatok ki egy 72 órás tabit, és le van tudva a dolog.
2014. okt. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond. Két hét múlva teszteljetek.
2014. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi gond, az esély megvan, és remélem hülyének is érzitek magatokat, de elég kicsi az esély. Én különösebben nem aggódnék, főleg hogy nemrég menstruált. Legközelebb használj gumit!
2014. okt. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!