Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer nélkűl csináltuk, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer nélkűl csináltuk, de nem mentem el benne, lehet belőlle gond?

Figyelt kérdés
Óvszerrel kezdtük,de semmit se éreztem,így hát levettem és óvszer nélkül folytattuk, nem élveztem el benne,mikor éreztem hogy jön kivettem és a tenyerembe mentem el.Szex előtt tussoltam, megmostam alaposan a dolgokat.Lehet belőlle gond?

2014. okt. 4. 12:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10-12 nap után a teszt már "jelez",ha megjött akkor szinte tuti, hogy nincs "baj". Fordítva fordul inkább elő...
2014. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Dredd Bíró ***** válasza:
Ne feledkezzünk meg a méhen kívüli terhességről se, hogy kicsit felkavarjuk az állóvizet!:)
2014. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!