Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vasárnap fogom bevenni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap fogom bevenni az első havi Yasminelle-ből az utolsó darabot. Szombaton már csinálhatjuk a barátommal, gumi nélkül?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az ismertetőben az van, hogy az első naptól véd, ha a ciklus elején veszem be(így történt) de az orvos azt mondta, hogy várjuk meg az első hónapot. Most akkor az "első hónap" vége, az első adag tabi végét jelenti? Mert a 7 napos szünetbe nem igen adódik hormon a szervezethez, ha nem veszek be semmit..
2010. jan. 22. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem használnotok kellene óvszert is, mert nem tudhatjátok. A teherbe eséstől és a nemi betegségektől is megvéd. Együtt a legjobb.
2010. jan. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a 2t együtt teljesen felesleges hazsnálni. ha parázós vagy, akkor most még csináljátok óvszerben, de az első menzeszed után már nyugodtan lehet óvszer nélkül. a 7 napos szünetben is, mert akkoris véd.
2010. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elég parázósak vagyunk, főleg a barátom. Nem akarunk mindent "elrontani" egy malőrrel. Akkor, egyenlőre még használjunk gumit?
2010. jan. 22. 15:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem kellene a gumi. A következő doboztól pedig biztos nem kell, de ez rátok van bízva. Addig ne menjen el benned ennyi.
2010. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatót nem hülyék írják szerintem:) Oké, h vártok pár hetet, de azért egy hónapnak elégnek kell lennie.
2010. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én amikor elkezdtem szedni,rögtön az első napon bevettem,és amint elmúlt a vérzés,már csináltuk gumi nélkül :) sose volt semmi problémánk :) eddig :D
2010. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek. Már egy éve szedem, épphogy elmúlt az első mensim az első levélnél, csináltuk. Eddig semmi baj *kop-kop-kop
2010. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!