Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » NAGYON FONTOS! A baratommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki63 kérdése:

NAGYON FONTOS! A baratommal egyutt voltam tegnap, vedekeztunk gumival de elszakadt. Menstruacio vegen vagyok. Szerintetek menjek el orvoshoz? Nagyon nem szeretnek, mert felek. Anyunak sem mondtam el, mert felek ettol az egesztol.

Figyelt kérdés
legyszives csak normalis valaszokat irjatok, koszonom:)
2014. okt. 6. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el. Ha dugtok már, akkor ettôl ne félj. Remélem 14 felett vagy... Mert akkor még a szüleidnek se szólhat.
2014. okt. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem a gyerek felnevelésétől és egy abortusztól jobban kéne félned, mint egy orvostól. Még van időd a 72 órásra, de sürgősen menj dokihoz.
2014. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16 eves vagyok.. es mit kene tennem?haziorvos es onnan nogyogyasz?
2014. okt. 6. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyből nőgyógyász,még holnap reggel!!!! mond el, hogy mi történt,és adnak receptet sürgősségi tablettára(6500 ft kb a tabi ára,escapelle a neve)
2014. okt. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azért ha már szexelsz, annyit kéne magadra figyelned, hogy elmész orvoshoz legalább szűrésre. tudom, én is utálom, de fontos. és igaza van az előttem szólóknak, az abortusztól jobban kéne félned, mint hogy anyád mit szól és milyen rossz a dokinál. remélem voltál már dokinál és bevetted a 72 órásat.
2014. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!