Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak a hormonjaim dúlnak vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a hormonjaim dúlnak vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
3 évig szedtem fogamzásgátlót, augusztus végén fogyott el az utolsó levél és abbahagytam a szedését, szeptember 2. án megjött lezajlott szokásosan, azóta védekezés nélkül (megszakítás) voltunk együtt a párommal többször is.8 napja késik a mensim, csináltam teszteket (több alkalommal, több időpontban) de mindegyik negatív lett.Többször érzem mintha rögtön meg akarna jönni,de pár pillanat alatt elmúlik, a melleim feszlnek,a derekam fájdogál és sokat eszem. Szerintetek van okom izgulni, hogy teherbe estem vagy egyszerűen most áll vissza a hormonháztartásom a fogamzásgátló abbahagyása után?

2014. okt. 7. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha nagyon pontosan számolod,akkor szerintem jövő héten kellene megjönnie a menzidnek,ha 28 napos ciklust számolunk. Tehát nem 8 napja késik, hanem már 3. hete, amennyiben szeptember utolsó napjaiban nem volt vérzésed.


A pár naponta szexeltek,akkor havonta érdemes tesztelned, illetve ha már bő 2hete nem szexeltél,akkor csinálj holnap tesztet,és ha az is negatív, akkor csak a tabletta abbahagyása miatt késik.

2014. okt. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeptember 2.án volt az utolsó vérzésem,azóta semmi.A párommal utoljára a napokban voltunk együtt.
2014. okt. 8. 18:03
 3/4 anonim válasza:
Ez valoszinuleg a gyogyszer miatt van.Amikor abbahagytam a fogamzasgatlot,akkor nekem 6 honapig ossze-vissza jott meg.
2014. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:)
2014. okt. 9. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!