Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos? //Bővebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos? //Bővebben lent//

Figyelt kérdés

Új párom van, aki nagyon ellenzi az óvszert szerelemben. Nagyon szeretjük egymást és tervezem, hogy oda adom magam. (Nem ő az első) Beszéltünk már erről a gumis dologról és szeretném gumival, mert nagyobb biztonságban érzem magam. Még ha nem is nyújt 100%-os védelmet jobban megnyugszok. Előző párommal óveszerrel védekeztünk és mielőtt elment volna, kivette. Mostani párom nem szeretne használni, mert Ő úgy van vele, hogy akik szeretik egymást, azoknak ez személytelen dolog. Csak azért nekem piszkálja a csőröm az előváladék. Attól is lehet valaki terhes és szerintem 18 évesen nincs nagy szükségem még családra :D

Kivenni mielőtt elmegy, de azért nagy rá az esély, hogy így is lenne baba. Aki így él szexuális életed az írjon :$ :) Előre is köszönöm :)


2010. jan. 22. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem értem azokat az embereket - és itt most ne sértődj meg - akik megnyomorítják a saját szexuális életüket azért, mert rettegnek. A gumi azért nem 100%os védelem, mert kiszakadHAT, nem azért, mert a kis spermák átküzdik magukat rajta csak úgy alapra. Kiszakadni pedig nem csak akkor tud, mikor a barátod kiveszi, tehát tök hülyeség kivenni. Élvezzétek a szexet.


A másik, hogyha a párod nem akar gumit használni, és te ebbe belemész, érdemes fogamzásgátlót felírtani. Mint írtad, 18 éves vagy, ügyes nagylány, meg tudod oldani, már bőven lehet. Ha a fogamzásgátló sincs ínyedre, a párodnak meg a gumi, akkor meg ne szexeljetek.


Én ismertem olyan lányt a kollégiumban, aki másfél évig nem védekezett sehogy a párjával (max megszakítással), mert "majd zuhannyal kimossa", de azért remélem érzed, hogy nem ez a követendő példa...

2010. jan. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Morcika83 ***** válasza:
Szia. Nagyon nem ajánlom ezt a fajta megszakításos megoldást, én így estem teherbe. Kezdj el szedni fogamzásgátlót. És még egy dolog amibe gondolj bele, ha mindenkivel ezzel a meggyőződéssel feküdt le, akkor én a helyedben elküldeném AIDS és egyéb tesztekre., mert ugye abortusz is van a világon,bár ezt sem ajánlom, de az AIDS nem gyógyítható!!!!
2010. jan. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát...én nem bíznék meg ebben a "védekezési" módszerben...am meg ha a barátod azt mondja hogy a szerelemben nem kell óvszer arra nem gondol hogy a nagy szerelemben a másik érzéseire is odakéne figyelni?....

Ha jön a gyerek akk meg csak volt nagy szerelem....sok ilyen pasi van....

Én a helyedben inkább iratnék fel fogamzásgátlót

2010. jan. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de a barátod idióta. Ha nem akartok gumizni, akkor fogamzásgátló. De ha másban is ilyen gondos és figyelmes a fiú, elgondolkozhatnál, hogy tényleg konkrétan rá van-e szükséged...
2010. jan. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért ne ugorjon már mindenki a barátjának. A srác csak azt mondta, hogy nem szereti a gumit - és szerintem is baromi kényelmetlen, pedig én lány vagyok, és azzal, akit szeretek, szeretném minél inkább élvezni az együttlétet. Tartós kapcsolatom van, fogamzásgátlót szedek.

Én inkább a problémat abban látom, hogy a kérdezőben fel sem merült MÁS védekezési módszer, csak a gumi-vagy-semmi, ami nem róható fel a barátja számlájára.

2010. jan. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kicsit furcsállom, hogy ennyire biztonságos voltatok, hogy még ha gumi volt rajta akkor is kivetetted vele, de ha nektek ez kellett, ám legyen.

De hogy gumi nélkül semmi védekezéssel, nem ajánlom ( vagyis én nem tartom védekezésnek a megszakításos módszert). Még valami, ha a srác nem szereti a gumit és gondolom előtted se szerette, akkor elsőnek egy HIV-AIDS vizsgálattal vagyis teljes nemi betegség vizsgálattal kezdjétek, mert ha érte képes vagy te megtenni, hogy elmész nőgyógyászhoz, felíratsz tablettát, gondolom ő is képes lesz elviselni mikor kenetet vesznek tőle és talán rájön, hogy a gumi mégse olyan kényelmetlen, mint minden egyes barátnő előtt az a vizsgálat.

21/F

2010. jan. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gumi a legbiztonságosabb. Fogamzásgátló, meg más sem nem véd a betegségek ellen. Ne hagyd magad lebeszélni róla, nem ér annyit, hogy fiatalon egy gyerekkel vagy egy gyógyíthatatlan betegséggel elb*zd az életedet.
2010. jan. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy hónapig megszakítással védekeztem barátommal, mert őt is frusztrálta a gumi, alig állt fel, ami ugye nekem se volt jó, de nagyon izgultam, h terhes leszek-e, végül is mázlim volt, de utána mihelyst megjött a menzim, rögtön irattam fel tabit, és már azt szedem... biztonságosabb, mert nem kell aggódni, nem is annyira drága az óvszerhez viszonyítva, lehet javasolni, h fizessétek közösen, ha az élvezet is közös, és sztem az AIDS-nek van esélye, de kicsi... szóval oké, nem árt, ha kivizsgáltatja magár, de lehet h azt fogja mondani "nem bízol bennem? milyen kapcsolat ez, ahol nem bíznak a felek egymásban?!" és szakítani fog veled... ennek a kivizsgálásnak bizalom alapja is lehet, amivel megbánthatod, viszont ha ennyit nem tesz meg érted, akkor jobb, ha dobod, de lehet h annyira szereted, h nem várod el a kivizsgálást, inkább megbízol benne... mert a szerelem elvakít, ezt tudjuk:) és kicsi az esélye az AIDs-re, de van... de ezt te döntöd el, egyáltalán felveted-e neki a kérdést, vagy sem, de tabit szedj!!!
2010. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Miért nem használtok spermicidet ha ennyire ellenzi a gumit? Azt írod megszakítaná az együttlétet. Na most a spermicid megszakítással kombinálva megfelelő biztonságot nyújtana szerintem.
2010. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!