Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle fogamzásgátlót szedek általában este 10kor. egyik este kimaradt egy tabi (nem otthon aludtam), és csak másnap reggel 9körül, kb 11 órás késéssel szedtem be. Mekkora az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
a Tájékoztató ugyan azt írja, hogy 12 órás késés után számít kihagyásnak és veszélyesebb időszaknak, de nem tudom, honnan "tudja" ezt a tabletta... A csomagban ez volt a 3.tabi, és a kihagyást megelőzően 5 napja szeretkeztünk.
2008. aug. 11. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha utána hagytad ki, akkor semmi esélye. Akkor lehetne nagyon kicsi az esélye, 1-2%, ha az előtte lévő napokban hagytad volna ki.
2008. aug. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi esélye. Attól még bevetted a tabit... ugyan késéssel, de akkor is bevetted. Ebből nem lesz baj.
2008. aug. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Az előttem szólónak igaza van én is szintén ezt irta volna,ha utánna hagytad volna ki egyből akkor talán gáz lenne de akkor sem tul nagy viszont mivel 5 nappal utánna igy szinte semmi esélye mert am is a sperma meghal/elhal egy kis idő után szal ezen nem kell aggódnod:)Üdv Gabi

2008. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
69%
Nem hinném.
2008. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. aug. 13. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!