Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha a suliban reggel eszem egy...

Ha a suliban reggel eszem egy hamburgert (nem olyan mű mint a mekis, sok csalamádéval, és csak mustárral), aztán otthon csak egy csésze kakaót, v. tejeskávét, attól hízok v. fogyok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 14:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Fogyni. Ebédelni nálatok nem szokás?
2009. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem szokás.
2009. aug. 26. 15:11
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Anya nem csinál ebédet? Minden nap ugyanazt eszed???
2009. aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Anyu hazahozza az ebéded délután 5, 6 óra körül. XD

De azt nem mindig akarom megenni.

2009. aug. 26. 15:24
 5/17 anonim válasza:
37%
VALAKI ELMAGYARÁZNÁ MITŐL MŰKAJA A HAMBURGER???
2009. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

hát ettől nem fogyni fogsz, hanem éhenhalni

tudom mit beszélek... figyelj.

nem tudom h lány vagy-e, de nekem hasonlo napi 2szeri étkezéstöl elmaradt a menstruációm, ugyhogy ha lány vagy, óvvaintelek ettől, hagyd abba. egyél normálisan... én is ilyen kajákat ettem. városba délelőtt 1adag sült krumpli, majd ha hazajöttem rendeltem pizzát.. vagy reggelre vittem suliba kakaós csigát, este ettem itthon pudingot... hidd el, ezzel tönkreteszed magad..

vihetnél suliba akkor 2-3 zsemlét,sonkával,szalámival,paprika,paradicsom,uborka,retek,sovány sajt, vagy párolt zöldségek,gyümölcsök, ezek sem hizlalnak,ha nem tizkilot eszel belőle, és marad délre is... ha délután meg hazamész ne kakaót igyá, egyébként is CUKROSkakaó. nem baj? ezzel előbbutobb éhenhalsz

hambi:300kcal

kakaó, v tejeskávé: 200kcal



EEEEEEEEEJ

2009. aug. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hambi: nem kötegszem.

kakaó: 100 ml zsírszegény tej 44 kcal, 2 kiskanál kakaópor, kb. 20 kcal, ugyanennyi méz, kb. 20 kcal.

2009. aug. 26. 15:49
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze,fogyni fogsz,csak éppen izomból,és nem zsírból,mivel nincs meg a szükséges napi tápanyagmennyiség.Arról nem is beszélve,hogy amint elkezdesz többet enni a szevezeted pánikszerüen fogja elraktározni a dolgokat,így fogsz igazán meghízni.

Miért nem lehet már felfogni,hogy nem keveset kell enni,hanem ésszel,és igenis szükséges a napi többszöri étkezés,amit egy szar*s hamburgerrel,meg egy pohár kakaóval soha nem fogsz tudni pótolni.Gyerekként meg még sokkal nagyobb szükséged lenne a különböző tápanyagokra...Remélem anyukád elolvassa ezt a kérdésedet,és felvilágosít a dolgok menetéről...Kismajom.

2009. aug. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

NAGYMAJOM.

miért van olyan érzésem hogy, azért mert ez egy anoním oldal százával tárulkoznak ki a különféle idegbetegek és egyszerű bunkók? Normálisan nem lehet kommunikálni?

2009. aug. 26. 15:55
 10/17 A kérdező kommentje:
Vagy csak én vagyok naív...
2009. aug. 26. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!