Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány éves kortól lehet fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól lehet fogamzásgátlót szedni? Tényleg vannak olyan mellékhatásai hogy meghízok vagy csak rossz pletyka?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hogy pontosan hány éves kortól, azt nem tudom, én 17 évesen kezdtem el szedni. el lehet hízni tőle bizonyos esetekben, nem csak pletyka, bár nekem csak a mellem nő meg tőle elég szépen. valaki fogy tőle, valaki hízik, valaki pattanásos lesz, valakinek pont h megszépül a bőre. ezért is van sokféle gyógyszer, hogy ha az egyiknél kellemetlen mellékhatásokat tapasztalsz akkor vissza tudj menni az orvoshoz és tudj tőle tanácsot kérni az alapján, hogy milyen tünetek jelentkeztek nálad, amik zavartak és mit javasol. viszont ha szedni kezdez készülj fel rá hogy megeshet, hogy az első 1-2 napban elég csúnya migrénes fejfájásod lehet, nekem legalábbis az volt :S 2 napig nem tudtam kimászni az ágyból úgy hasogatott a fejem, de utána elmúlt és a mai napig nincs problémám vele.
2010. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt szokták javasolni az orvosok, hogy legalább 1-2 éve menstruálj, ha 14 évesen kezdtél, akkor 16 évesen lehet elkezdeni. Persze ez csak javaslat, de én nem ajánlom senkinek. Igen el lehet tőle hízni, pattanásos is lehet tőle az ember, hiszen hormon gyógyszer. Nekem jó volt amíg szedtem, de mikor abba hagytam, akkor felcsúszott rám jó pár kg, és jó pár pattanás, nekem azóta fáj a fejem. Szóval nálam többet ártott mint használt.
2010. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megtalálod a megfelelő fajtát, akkor nem nagyon lesz tőle bajod. Hízni meg a korral hízol, ahogy nőiesedsz, csak könnyű ráfogni a bogyóra. A béres csepp sokkal durvább ilyen téren.
2010. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

17.16 nagy hülyeség! Lehet a gyógyszertől hízni, aki mellette hízott meg annak te nem fogod bemagyarázni, hogy nem amiatt van. 19 éves voltam mikor elkezdtem szedni, szóval én már eléggé ki voltam fejlődve, most 21 vagyok és 15 kiloval több. Semmivel sem mozgok kevesebbet, vagy eszek többet, nem is rendszertelenül étkezem. Amúgy BENNE VAN a tájékoztatóban is, mellékhatásként épp úgy mint a libidócsökkenés és még nagyon nagyon sok mellékhatása van.

De Kedves kérdező a kedvedért bemásolom az én tájékoztatóm egy részét a mellékhatásokról (lindynette 20)


"Mellfeszülés, testsúly- és libidó változás, lehangoltság, chloasma, vérzészavar, kontaktlencse viselési panaszok. Ritkán előfordulhat: epehólyag megbetegedés, sárgaság. bőrkiütés, hajhullás, hüvelyváladék megváltozása, hüvely gombásodása, szokatlan fáradtság, hasmenés"


Na ennyit erről..

2010. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én szedtem, de nem szivesen ajánlanám. Ha kimaradt egy szem, akkor meg ment a para meg rosszul voltam 1 hétig.... Am szervezet függő, h kire milyen mellékhatás hat. De amúgy minden lehetségest felsorolnak a késöbbi pereskedés miatt, szal lehet a fele se igaz, de azért jobb komolyan venni.
2010. jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!