Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megvolt a barátnőmnek és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvolt a barátnőmnek és akkor együtt voltunk. Nem védekeztünk nem mentem bele van félni valóm hogy teherbe esik?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
nem értem miért nem húztok óvszert. kiszámolod.. 1 db óvszer kb 150-200 forint. bárhogy számolod olcsóbb mint egy gyereket felnevelni...
2010. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jesszus. Tanuljátok már meg hogy ha nem védekeztek igen is teherbe lehet esni!!! Nem véletlenül van ott a koton meg stb...A hímivarsejt akár 7 napig is eljárkál a barátnődben. A válasz pedig egyértelműen. igen, van esélyed félni. Védekezz ha nem akarsz gyereket! üdv
2010. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
véres penát izgalmas verni? :D elhiszem hogy alkonyat b*zik vagytok de ennyire.
2010. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
spermium 2-3 napig el. elvileg barmikor lehetseges teherbe esni, de nagy valoszinuseggel nem terhes a baratnod
2010. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

félnivalód barátom?

félnivalód van és gumi nélkül dugsz?

szerintem a társadalomnak van félnivalója, hogy szaporodni akarsz.

köttesd el magad


--

kapitányúr

2010. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 JW ***** válasza:
Van, mert felelőtlen vagy.
2010. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A terhességtől kell legkevésbé tartania a barátnődnek,az azért nem valószínű menstruáció alatt (sosem láttam saját szememmel, eddig mindig csak legenda volt, ettől függetlenül persze nem állítom az ellenkezőjét). A gond azzal van, hogy menstruáció alatt nyitott a méhszáj. Na most a hüvely nem épp egy steril dolog és mint tudjuk a vér a hüvelyen keresztül távozik. Aktus közben ezt a vért visszanyomkodod a barátnődbe, ami akár fel is juthat a méhébe, ami olyan csúnya bajokat tud okozni, hogy csak na. A másik gond, hogy neked sem épp szívderítően egészséges dolog, de ő hamarabb lesz beteg, mint te.

Ne a terhességtől féljetek, menstruáció alatt benne nem is mentél el, hanem inkább a betegségtől. Ha bármit észlel magán, azonnal orvos.

2010. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mindig teherbe lehet esni.. főleg, ha még nem is védekeztek. ezt mikor fogják már megérteni az ilyenek, mint te is????
2010. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!