Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap este elfelejtettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este elfelejtettem bevenni a fogamzásgátló bogyót (Mercilon). Ma reggel 6 órakor pótoltam. Általában este szoktam bevenni fél 7 és 22 között, attól függ mikor hogy. Használjak az elkövetkező 7 napban más fogamzásgátló módszert is?

Figyelt kérdés
Mondta a doki hogy nem kell percre pontosan beszedni, csak a napszak a lényeg.A tájékoztatón az áll hogy ha 12óra még nem telt el a kimaradt szem óta és akkor pótolom, akkor nincs semmi gond. Ahogy számoltam, 6 kor vettem be kb. 10 óra telhetett el, mert nagyrészt 19-20-21körül szoktam általában bevenni. Márciusban lesz egy éve hogy szedem a tablettát rednszeresen. Kell valyon kiegészítő védekezés?
2010. jan. 26. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki Mercilont szedett! Mikor nekem is azt írta fel a doki, annyit mondott az ismerősöm, hogy nagyon figyeljek oda, inkább állítsam be a telómat ébresztőre, mikor be kell venni a gyógyszert, mert ő egyszer 5 órával később vette be, és terhes lett gyógyszer mellett! Nem kockáztatnék a helyedben!
2010. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt mondjuk olyan is hogy hasmenésem volt utána és nem vettem be újat meg semmi. de most használlni fogok 7 napig valami kiegészítőt szerintem.
2010. jan. 26. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:
ha 7 órát vesszük alapul és reggel 6kor vetted be, még azsem csúszott ki a 12 órából. nemtom igazából, ha parás vagy akkor inkább hazsnálj kiegészítőt, nemolyan nagy dolog az. én nem hazsnáltam.
2010. jan. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem megesett már, hogy egyszerre hármat vettem be (Diane35), és nem lett semmi bajom. De olyan is volt, hogy két hétig megvonásos vérzésem volt, éppen emiatt. (Érdekelt is engem a tájékoztató..:D) Azt gondolom egy év után a szervezeted már van annyira védett, hogy ne ess teherbe.
2010. jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintem azért egy hétig feldugok egy helyi fog gátlóz( pharmatex kúpot) úgyis maradt még régebbről és nem járt le:)Biztos ami biztos. és köszi a válaszaitokat.
2010. jan. 26. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!