Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Olyan kérdéssel fordulnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy lehet-e görcsoldót szedni (Algoflex m) fogamzásgátló mellett (Mercilon)? Sajnos semmit nem találtam erről a betegtájékoztatóban.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, a fejdalomcsillapítók közül csak a Saridon az, ami hat a fogamzásgátlóra.


Van egy nagyon szuper oldal, ahol meg tudod nézni az összes gyógyszer betegtájékoztatóját és tudsz interakciós vizsgálatot csinálni:


[link]

2010. okt. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
persze, lehet... a legtöbb gyógyszert lehet, csak az antibiotikumok meg egy két kivétel van, amit nem...
2010. okt. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fú ez nagyon jó oldal, bocs az OFF-ért, én is most kezdek majd fog.tabit szedni, engem is nagyon érdekel ez.
2010. okt. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is most fogom elkezdeni, és minden információra szükségem van... :) Reméletem, hogy lehet a kettőt együtt szedni,mert mindig nagyon görcsölök.
2010. okt. 13. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:
A tabi majd a fájdalmakat is csökkenti (legtöbb esetben) és kevesebb napig is lesz meg. :)
2010. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szedek mellette, sajnos nekem nem lett rövidebb és a fájdalom sem csökkent:( Megkérdeztem a dokimat, ő mondta, hogy nyugodtan lehet, nem befolyásolja.
2010. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!