Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Újra el kell mennem nőgyógyász...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra el kell mennem nőgyógyászhoz, vérvételre, stb?

Figyelt kérdés
Egy éve voltam nőgyógyásznál, mert hüvelygyűrűvel akartunk az exemmel védekezni. Már megvolt minden, vért vettek tőlem, kaptam receptet, meg is vettem, de nem tudtam használni, mert szakítottunk. Nem dobtam ki a gyűrűt és még mindig jó. Ha most akarnám használni, újra el kell mennem vizsgálatokra?
2014. nov. 3. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Én már csak azért elmennék vérvételre, hogy minden rendben van-e. Engem háziorvosom küld évente vérvételre, mert gondok voltak a pajzsmirigyemmel. Nem kóros, de mindig határértéken vagyok. Jó visszaigazolás, hogy minden rendben van illetve ha valami van, akkor rögtön látszik. (pl kijött, hogy gyulladás van valahol a szervezetemben. Rá egy hónapra a fogorvosnál derült ki, hogy elég durván alá rohadt egy tömésem, de az erős immunrendszerem miatt nem csinált látható gyulladási tüneteket)
2014. nov. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!