Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Este 9kor vettem be a gyógysze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este 9kor vettem be a gyógyszert, hajnal 1 után hánytam. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

volt már, hogy másnap reggel hánytam, és akkor az orvos azt mondta, semmit nem kell tennem. de itt most gondolom igen, viszont a betegtájékoztató eléggé ködös és zagyva ilyen téren, így nem igazán van tippem, mit kellene csinálnom, az orvos pedig egyelőre nem válaszolt a kérdésemre.


köszönöm előre is.


2010. jan. 27. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
hívd fel az orvosod és kérdezd meg
2010. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vegyel be meg 3-at legyszi...
2010. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se parázz. Ennyi idő alatt felszívódott. Max. másnap ne csináljatok semmit, este vedd be következő tabit, és másnap már lehet minden.
2010. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2.-nak: örülök, hogy neked még sosem volt ilyen gondod:) valahogy nem szeretnék terhes lenni, és a legkisebb esélyt sem szeretném ennek megadni, így 18 évesen.


3.-nak: most valószínűleg több, mint egy hétig nem lesz alkalmunk szeretkezni, szóval akkor folytatom a szedést rendesen. köszönöm!

2010. jan. 27. 15:41
 5/10 anonim ***** válasza:
OLVASD EL A HASZNÁLATI ÚTMUTATÓT!
2010. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
elolvastam természetesen, az volt az első. de legutóbb, mikor hasonló volt, akkor sem cselekedtem aszerint, orvosi tanácsra. mellesleg nem fogok elpocsékolni egy levelet azért, hogy kiszedjek belőle egy tablettát és bevegyem.
2010. jan. 27. 17:06
 7/10 anonim ***** válasza:

kb 1-1,5 óra alatt felszívódik, úgyhogy semmit.


Ha meg egy hétig nem lesz alkalmatok sexelni akkor pláne semmit, így még akkor sem lenne gond, ha be se vetted volna.

2010. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. jan. 27. 17:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Anyuciii jöna az unokaaaa!!! :D amugy felszivódott már de rendesen folytasdd amogy kell és az nap este gumival csinálod ! ne parázz amugy meg minek hánysz.. nem birod elfolytani. összeszel minndentt.. ha fát vágnak a hátadon azt is ki kell birnod!! :)
2010. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:DDDD próbálkoztam én, csak hát akkor már órák óta visszafojtottam, hogy ne a buszt kelljen takarítani utánam, aztán azt hittem elmúlt, csak mint a mellékelt ábra mutatja, mégsem. azóta beszéltem orvossal is, szerinte sem kell aggódni.
2010. jan. 29. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!