Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol tudnék nőgyógyász hiányába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék nőgyógyász hiányában gyógyszert felíratni?

Figyelt kérdés
Egy kis faluban lakom az Alföld közepén, és a tőlünk pár km-re lévő sztk-ba járok nőgyógyászhoz. Ő írta fel a tablettát, még anno. A tabletta elfogyott, tehát nyilván valakinek fel kellene írnia. Az a baj, hogy gazdaságú szempontból egy tőlem (Pesttől) 100 km-re lévő helyre vagyok bejelentve ideiglenesen, ahol rokonok laknak, mert így olcsóbb volt a bérlet. Azonban Pesten élek jelenleg, bejelentetlenül, és Szegedre járok egyetemre. Csütörtökön kellene bevennem a tablettát. Sajnos a vizsgáim, és anyagi meggondolások miatt nem tudok hazautazni, és arra sincs pénzem, hogy magándokit keressek. Szerintetek kihez forduljak?
2014. nov. 11. 11:04
 1/6 A kérdező kommentje:
gazdasági*
2014. nov. 11. 11:05
 2/6 anonim ***** válasza:

Budapesten szerintem elmehetsz a lakhelyedhez legközelebb álló háziorvoshoz. ott kimagyarázod magad... :) ugyanígy. csak nem hagynak gyógyszer nélkül. és legközelebb gondolkodj előre, hogy a gyógyszer el fog fogyni, legyen pénzed és időd hazautazni az orvosodhoz.

21L

2014. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy feliratod szuleiddel es elkuldik postan a receptet. egy-ket napot lehet csusztatni a kezdest ha jol tudom, szoval ha penteken veszed be, az se gaz.
2014. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
az ideiglenes lakhelyedhez közeli sztk-s orvoshoz is elmehetsz. én Pesten élek, de egy másik városba vagyok bejelentve, viszont rendszeresen itt járok nőgyógyászhoz. Megmondhatod, hogy ott laksz az xy kerületben, csak jelenleg máshová vagy bejelentve és fogadni fognak, főleg, ha megmondod, hogy csak gyógyszert akarsz íratni. ugyanígy működik a háziorvosos dolog is. nem ide vagyok bejelentve, viszont már kb. 5 éve egy budapesti háziorvoshoz járok. ő is felírja a fogamzásgátlót.
2014. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szunetet nem szabad nyujtani csak roviditeni szabad ugy h keress fel vagy egy haziorvist vagy egy nogyogyaszt
2014. nov. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elmész akármelyik kórházba pesten és felírják,megmondod, hogy a lakhelyedtől távol vagy és kell a gyógyszer!probléma megoldva
2014. nov. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!