Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagytam az első doboz 3....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagytam az első doboz 3. Levél 5. Tablettáját.23 óra késéssel vettem be (ez volt egy vasárnapi nap, tehát szombatit hagytam ki) majd másik hét szombat éjjel már nem védekeztünk máshogy, de barátom időben kivette. Így lehet baj?

Figyelt kérdés

2014. nov. 12. 18:53
 1/3 Kisbarack10 ***** válasza:
nem vallószínű
2014. nov. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt ezt már kérdezted.

Másrészt baj ugyan nem valószínű, hogy lesz, de 12 óra késés fér bele gond nélkül. Ha ennél később vetted be, nézd meg, mit ír a tájékoztató. Gyógyszertől függően sok variáció lehet, hogy mit kell csinálni

2014. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem lesz gond
2014. nov. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!