Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót abba hagytam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót abba hagytam az utolsó szemig be szedtem! Akkor meg volt a mensim csak utána nem álltam neki szedni! Ilyenkor mikor jön meg újra a mensim?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Kiszámíthatatlan.


Ha szerencséd van, akkor kb. ugyanannyi napra, mint a tablettaszedés előtti időkben.

Ha nem, akkor bármikor várhatod.

A legrosszabb forgatókönyv: előfordul, hogy a tablettaszedés után nem áll vissza önmagától a természetes ciklus (=ezt post pill amenorrhea-nak nevezik), s orvosi segítség kell.

2014. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Előtte se volt normális a ciklusom és volt mikor 1,5hónap vagy 2hét csúszással jött meg!
2014. nov. 15. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Na az "csak" azért ciki, mert tablettát kizárólag NORMÁLIS, beállt ciklus esetén szabadna szedni, különben jóval többet árt, mint használ.


A tabletta ugyanis soha nem beállítja, hanem leállítja a természetes ciklust.

2014. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ilyenről a nőgyógyász nem tájékoztatott!Akkor most mehetek hozzá,hogy adjon arra gyógyszert,hogy meg hozza a mensim?!
2014. nov. 16. 11:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb orvos.

De valószínűleg te sem úgy mentél oda, hogy mi a véleménye, ilyen és ilyen ciklussal szedhetnéd-e, hanem hogy neked KELL és írja ki.


Egyébként: NEM. Csak ha nem jön meg HÓNAPOKIG!

2014. nov. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mondtam neki,hogy ez van!

Hónapokig nem fogok várni mert gyógyszer szedése elött állandóan görcsöltem amig meg volt!Most azt nem szeretném,hogy fel se tudja állni a görcstől!

2014. nov. 16. 11:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor meg mi a f-ért hagytad abba, ha úgy érzed, nem élhetsz nélküle?


Egyébként még az is kevésbé káros, ha minden hónapban beszedsz egy levél algoflexet.

2014. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szándékosan hagytam abba!Csak ki maradt a csomagolásból és mire meg jöttünk akkor már nem vehetembe!Ezért érdekel az,hogy kb.mennyi idő,hogy meg Jöjjön és tudjam folytatni!
2014. nov. 16. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!