Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha este nem vettem a gyogyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha este nem vettem a gyogyszert de reggel igen, hat a gyogyszer vedelem szempontjabol?

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
ezért van a betegtájékoztató
2014. dec. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen.
2014. dec. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Este 10kor kell bevennem es elfelejtettem magammal vinni.... De reggel 10 utan kicsivel bevettem , igy is vedelem alatt allok? Vagy szukseges egy esemenyi utani tablettat bevennem?
2014. dec. 7. 09:44
 4/8 anonim ***** válasza:
attól függ hanyadik hét, attól függ mikor szoktad amúgy bevenni a gyógyszert stb.. betegtájékoztató!!!!!!!
2014. dec. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
elolvastam, csak kicsit bepanikoltam es elobb kiirtam ide. Koszi a valaszokat!
2014. dec. 7. 09:59
 6/8 anonim ***** válasza:
12 órán túl vetted be? elmondásod alapján igen. akkor nem véd ugyanúgy.
2014. dec. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mivel több, mint 12 óra eltelt, így nem biztos a védelem. Viszont nem kell esemény utánit bevenni, sőt, aki fogamzásgátlót szed, annak eleve nem is szoktak felírni a lórúgásnyi hormonadag miatt, viszont ilyenkor nyálazd át a betegtájékoztatót, mert abban minden le van írva, hogy mit kell tenni.

Amúgy ha 1 hétig alkalmazol kiegészítő védekezést, akkor már nem valószínű, hogy gond lesz.

2014. dec. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi gond,ne aggódj
2014. dec. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!