Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha másik fajta fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha másik fajta fogamzásgátlót kezdek szedni akkor meg kell tartani a 7napos szünetet vagy szünet nélkül kell folytatni az újjal?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ha szünetbe megjön a vérzésed akkor kell elkezdeni, de a betegtájékoztatónak írnia kell.
2010. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát mindenképpen úgy kell az újat kezdeni h a régit végig szedted, ergo végig szeded az előzőt, akkor ugye 7 nap szünet, és amikor egyébként is elkezdenéd szedni akkor már az újat veszed be.
2010. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én szerdán váltottam lindynette20-ról sambára, és a dokim azt mondta hogy elszedem a lindyt 7nap szünet és 8.nap már az újat kezdem beszedni.
2010. febr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsóóó!! És mit mondott a doki, mikortól véd a samba? ugyanebben a cipőben járok most ugyanis:)
2010. febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát azt nem mondta :D, de kérdeztem a neten egy dokit és írta hogy kiegészítő védekezést kell alkalmazni, de én nem tettem. Amugy sztem az 1hét után simán véd, de én nem izéltem itt, mensi után 2nappal voltam együtt a párommal, baj nem lehet :)
2010. febr. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!