Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nemtudom pontosan hogy lefeküd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom pontosan hogy lefeküdtem e valakivel egy buliba. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy ha megtörtént akkor védekeztünk e. Hogyha beszedek olyan 72 óràs tablettàt és pl.nem történt semmi, azzal akàr rosszat is csinàlhatok?

2015. jan. 1. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Felelőtlen vagy
2015. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RRR ***** válasza:

na ez szép

rosszat biztos nem ,ha nem tudod mert képszakadás volt

2015. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olcsóbb az eseményutáni, mint az összes buliban megfodullt férfival apasági vizsgálatot csinálni :D
2015. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hu te jol belehettel bszva;)
2015. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Unpredictable ***** válasza:
Azt tudod csinálni, hogy tanulsz a hibádból.
2015. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Akaszd fel magad.
2015. jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#2 köszi akkor biztos nem csinàlok vele rosszat?

Hàt igen tanultam a hibàmból.

2015. jan. 1. 23:13
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
fogadjunk, hogy gyakori válaszod a fiúknak: ÉN komoly kapcsolatot akarok, én nem olyan lány vagyok mint a többi. De mondjuk te tényleg nem olyan vagy, sokkal rosszabb;)
2015. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen 72 orásak mindenképpen rosszat csinálnak a hormonháztartásoddal! Ha ennyire nem tudod, hogy valaki megba--ott-e, legalább annyi eszed volt, hogy amikor észhez tértél megnézted a bugyidat a gyanus foltok miatt? Felnyultál-e magadnak, hogy egy kis váladékot megszagolj? Van-e ge-i szaga a pi--ádnak belül?????
2015. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Basszus, ez ma a harmadik ilyen kérdés, ha jól számolom. Jó kis szilvesztert sikerült pár lánynak összehozni.

A kérdésre a választ én a nőgyógyásztól kérném inkább.

2015. jan. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!