Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek most, lehet terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most, lehet terhes vagyok egy apró hiba miatt?

Figyelt kérdés
December 18 an menstrualtam , 5 napig tartott általában 28 -29 naposak a cikkusaim gyógyszer mellett , szóval szünet után elfelejtettem elkezdeni ujra szedni mivel ünnepek voltak nagy nyüzsgés stb , mire rájöttem lehet késő volt , január 2 ig majdnem minden nap egyutt voltunk a párommal es persze elment bennem mint gyógyszer mellett szokott , de egyikünknek sem volt eszébe olyan szerelmesek vagyunk . Lehet terhes ??? Mikor teszteljek ???

2015. jan. 8. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el a terhes nők kvízműsorába a vetélkedőbe!
2015. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz. És mellé nagyon buta, ne haragudj. Soha nem felejtem el bevenni a gyógyszert. A legnagyobb nyüzsgésben sem, ez alap.
2015. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Befektetőket keresünk a lehetekterhes.hu-ra

Tuti biznisz, hamar megtérül.

2015. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

január 2-án szexeltél legutoljára, ergo már nem tudsz semmit tenni a várakozáson kívül,mert a teszt még nem mutatná ki!


Január 16-án érdemes tesztelned legkorábban,mert ha teherbe is estél,akkor mutatná csak ki.


Ha előbb tesztelsz,akkor csak a december közepén történő szexekre adna eredményt.

2015. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Majd a mensi kor teszteltek ha nem jönne meg . De a melleim nagyon érzékenyek .+ meh em nel egy nagy szúrást éreztem telleg nagyon fájt most csak enyhe . Tegnap hánytam is
2015. jan. 8. 14:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Most karácsony után van a teskóban akciós bébiruha.
2015. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem ilyen válaszokat várok ,
2015. jan. 8. 14:40
 8/9 anonim ***** válasza:
#3-as 10e Ft/év-ért (meg olcsóbban is talán) lehet jó tárhely + domain...a motort kell megírni de az sem nehéz...sok sikert :) tuti ötlet nagyobb siker lesz mint a google :)
2015. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat ami segíthetne de majd akkor később
2015. jan. 8. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!