Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hiba volt? Mit tegyek? Elmondj...

Hiba volt? Mit tegyek? Elmondja bárkinek? Elmondtam neki, hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés

Ma reggel megtudtam, hogy terhes vagyok. Eléggé kiborultam és ma nem mentem be a suliba, kellett idő, hogy gondolkozzak.

Már csak a mostohatestvérem volt itthon és reggel is piszkált, hogy miért nem megyek be, de aztán ő elment nélkülem, én meg itthon maradtam. Aztán most délután is piszkált és már elegem volt az egészből és valamiért elmondtam neki. Egyszerűen, őszintén kimondtam.

Beszélgettünk, meg minden és akkor jó volt, de most utólag meg úgy érzem, hogy mi van, ha elmondja akár véletlenül is valakinek.


Beszéljek vele arról, hogy ezt jobb lenne titokban tartania? Vagy tudja ezt magától?

Ti elmondanátok, ha ilyet tudnátok meg?


2014. szept. 18. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Meg akarod tartani? Mit akarsz csinálni?
2014. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok.

Elég bonyolult az életem mostanában, szóval még fogalmam sincs, mit akarok majd.

2014. szept. 18. 21:47
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem pont neki kellett volna elmondanod, meg úgy senkinek, amíg ki nem találod, mit is akarsz. Bár sokáig nem tudnád úgyse titkolni.
2014. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
gyorsan elmondanam a szüleimnek meg a gyerek apjanak,hogy ne mastol tudjak meg
2014. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod megtartani, akkor minél előbb cselekedj.

Amúgy szerintem nem lesz gond, hogy elmondtad neki, csak beszéld meg vele, hogy ne árulja el másnak. Ha normális, megért.

2014. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
tőled tudja meg mindenki!
2014. szept. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
Az volt a hiba, hogy felelötlenül bas-tál!!!!
2014. szept. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
És ha elmondja? Vállald a tetteidért a felelőséget. Mondom ezt úgy, hogy 17 évesen szültem meg a lányom
2014. szept. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ne titkold, ez az állapot, max 9 hónap múlva szűnik meg.

Mondd el annak, aki érintett, tehát, aki eltart, és akitől terhes vagy.

Ez a felelősségvállalás első lépcsője.

2014. szept. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Velem ez történt:

Ennyi idős voltam mint te, ugyanígy reggel tudtam meg iskola előtt, csak nálam egy osztálytársnőm volt és én is elmondtam neki. Természetesen elmondta az ő legjobb barátnőjének, az anyjának, a barátnője is elmondta ennek-annak és aztán elmondták az osztályfőnökömnek. Egy idő után a fél iskola tudta.

Én a helyedben másnap elmondanám neki, hogy voltam nőgyógyászaton, kiderült, hogy vaklárma volt, anyámmal meg közben megbeszélném, hogy segítsen intézni az abortuszt. Ő nem fogja szétpletykálni.

2014. szept. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!