Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló bevétele után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló bevétele után kicsivel több mint 4 órával enyhe hasmenésem volt. Este együtt voltam a barátommal. Lehet baj ebből? Felszívódhatott a gyógyszer rendesen?

Figyelt kérdés
Reguont szedek.

2014. ápr. 27. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezen már késő gondolkodni.

Pont a kritikus időben volt hasmenésed...legalább megszakított közösülés volt, vagy beléd is élvezett?

Előbb kellett volna erre gondolnod és inkább védekezni..

2014. ápr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előbb kellett volna.. de reméljük h nem lesz gond
2014. ápr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ne haragudj, de erre mondják, hogy a fogamzásgátló szedését értelmi szinthez kéne kötni.. Hasmenésed volt? Tudtál róla? Naná, hogy tudtál. Fájt volna felhúzni egy gumit? Majd teszt, addig meg imádkozz, hogy ne te legyél az az 1%.
2014. ápr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Reggel kb. 10 órakor vettem be, utána alig ettem, fél 3 körül volt hasmenésem.

55 kg vagyok, elég vékony. Esetleg ez számít valamit a felszívódásban?

2014. ápr. 27. 11:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, akkor már rég felszívódott.
2014. ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi van a betegtájékoztatóban? Hogy három órával utána ne legyen ilyen bajod. Akkor? Ez nem utal szolidan arra, hogy felszívódott?
2014. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ne legyetek vele ilyen kemények, a leszúrás nem segít! Én is voltam hasonló helyzetben, ilyenkor kapkod az ember jobbra-balra, nem kellenek a pofonok, így is kapott már magától.

Kedves kérdező. Ahány gyógyszer annyi felszívódási idő, ahány weboldal annyi hülye adat.

Nyugodj meg, mivel a súlyodból ítélve vékony lehetsz, így hamarabb szívódnak fel benned a dolgok. Az sem mindegy, hogy hasmenésed volt, ami nálam egész napos mosdóba rohangálást jelent, vagy csupán 1x lágyabb "termék" pottyant ki.

Véleményem szerint védett voltál. Bízom benne, hogy minden OKÉ lesz!

2014. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyszer volt híg a székletem, több mint 4 órával a gyógyszer után.
2014. ápr. 29. 21:10
 9/9 anonim válasza:
Akkor minden rendben lesz. :)
2014. ápr. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!