Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 16 évesen nagyon korai lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen nagyon korai lenne a fogamzásgátló tabletta használata? (csak érdeklődöm)

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves lány vagyok és megismertem egy 20 éves fiút..már fél éve..és szeretjük egymást nagyon, és arra gondoltunk, hogy mivel már mindketten kívánjuk (még ő se volt senkivel) ezért elkezdenénk nemi életet élni, szilveszterkor lett volna rá alkalom, mert kettesben voltunk otthon, de nem tudtam bele menni, mert félek az óvszertől...olyan értelemben, hogy kilyukad vagy nem megfelelően helyezi fel...ilyen esetben mi a javasolt? Mit ajánlotok? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2015. jan. 8. 22:21
1 2
 11/16 anonim válasza:
en is az ovszert mondanam, viszont a durex nekunk sem valt be, inkabb a skyn originalt javasolnam, azzal nagyon elegedettek voltunk.
2015. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el nőgyógyászhoz és ő majd felírja neked.Nekem az összes barátnőm szedte már 16 évesen, és én is szedtem ugyan,bár nem védekezés céljából írták fel,hanem más problémák miatt.
2015. jan. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
De elsőre mindenképp használjatok óvszert..
2015. jan. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Joe.38 ***** válasza:
16 évesen gyógyszart szedni? Hát korai igen. De 30 évesen is káros a gyógyszar. Popsiszex - na az pénzbe se kerül és biztonságos fogamzásgátlás.
2015. jan. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

szerintem védekezzetek óvszerrel meg mondjuk pharmatexel.

szóval legyen kettős védelem meg nézzétek meg nmindig hogy nem e szakadt ki.

én 18 éves elmúltam amikor elkezdtem szedni a tablettát. és gyakran fájnak tőle a lábaim, meg csökkent a nemi vágyam.

egyenlőre ennyi,de ha tehetném nem szedném, alig várom hogy abbahagyhassam. és sajna nem is olcsó, mert kb 3 ezer egy hónapra.

ha feliratnátok, lenne pénzetek mindig kiváltani időben?

2015. márc. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

ja nekünk egyszer szakadt szét az óvszer, primerios volt a neve.

és már akkor elrepedt mikor felrakta. szóval észrevettük

2015. márc. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!