Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 3. héten kimaradt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 3. héten kimaradt egy tabletta. Most mi a teendőm?

Figyelt kérdés

Elolvastam a betegtájékoztatót, hogy ilyenkor mi a teendőm, ugyanis a 12 órából kicsúsztam. Tegnap este 8 körül kellett volna bevennem, de csak ma délben történt meg.

A betegtájékoztatóban nem értettem pontosan, hogy ha a második lehetőséget választom, akkor most pontosan mennyi szünetet tartsak? És akkor a mait már ne vegyem be? (4 szem van már csak hátra). Vagy már csak az első lehetőséget választhatom (szünet tartás nélkül elkezdem a következő levelet) , mivel már pótoltam a bogyót? Köszönöm a segítséget!

(Mirabellát szedek 1 éve)



2015. jan. 11. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
szünet nélkül szedd a következőt, ha már bevetted. áttöréses vérzés lehet, ne ijedj meg. ha már csak ilyen kevés van belőle, akkor mondjuk jobb lett volna hagyni, sima megvonásos vérzés és következő csomag, de így sem gázos. voltam már ebben a helyzetben és nem lettem terhes :)
2015. jan. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :) és most ha most akkor nem tartok szünetet, akkor teljesen védve maradok, vagy kell máshogy is védekeznünk?
2015. jan. 11. 20:27
 3/5 Joe.38 ***** válasza:
Spirál vagy gumi? Inkább popsiszex. Legbiztosabb .
2015. jan. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
óvszer,ennyi
2015. jan. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, elméletileg védve vagy. mi az elején használtunk gumit, mert azt hittem, nem, de aztán elolvastam a tájékoztatót még egyszer és utána nem. de minden ilyen kérdés az adott tablettától függ, olvasd el a tájékoztatót! (én Mistralt szedek)
2015. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!