Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha altalaban reggel 9kor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha altalaban reggel 9kor veszem be a fogamzasgatlot, de hetvegenkent mondjuk tovabb alszom es olyan 10- fel11 korul veszem be, az gond? Ez az "oramu pontossag" dolog mennyire fontos, +/- 2 ora mondjuk akkora tragedia?

Figyelt kérdés
A nogyogyasztol ezt igy konkretan elfelejtettem megkerdezni, koszi a valaszokat:)
2015. jan. 11. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
+12 óráig jó vagy, úgyhogy nyugi. :)
2015. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy amíg mindig percre pontosan szedtem, addig percre pontosan is jött meg, most hogy néhány óra csúszással, így néha hamarabb jön meg néha egy nappal később, de mindig normális és nem estem teherbe.
2015. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%

Ne szexelj es nem lesz gond aggodalomra. :D

Amugy az antitabi csak rongalja a szervezetet.


Szedtem, de nem szednem tovabb. Maskepp is lehet vedekezni.


Te tudod.


Udv.

2015. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
semmi gond
2015. jan. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy, másfól ora keses az nem gond, de inkább szedd este. Valamiért jobban ajánlják akkor.
2015. jan. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!