Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta mellékh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta mellékhatásai mikor múlnak el?

Figyelt kérdés
Elolvastam, hogy milyen mellékhatásai vannak. Ma vettem be.(Mielőtt bárki elkezdené mondani NEM felelőtlenség miatt alakult így). Utánaolvastam, meg el is mondták, hogy nagyon sok a hormontartalma. Kinek milyen tapasztalatai vannak? Olvastam olyat, hogy valaki 10 kilót hízott tőle, meg 2 méretet nőtt a melle, vagy állandóan fájt a hasa. Nagyon megijedtem. ugye ha van is mellékhatás egy idő után elmúlik? mennyi idő kb?
2015. jan. 11. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9 hónap múlva
2015. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is híztam tőle, nagyon durván, ráadásul olyan helyekre, ahová azelőtt soha, teljesen amorf lettem, még édesanyám is észrevette, és levágta, hogy mitől. Viszont utána nagyon gyorsan, könnyen le is tudtam adni. Pattanásaim voltak elég keményen, sebesedett a bőröm. A hasam nem fájt, viszont sokat szédültem, hányingerem volt, egyszer el is ájultam. Körülbelül az első 2-3 hét volt gázos, utána helyrejöttem.
2015. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Uh. sajnálom, hogy ilyen rosszul voltál tőle. Most nagyon félek :/ de köszönöm a választ. És akkor hízás is 2-3 hét alatt megszűnt és leadtad?
2015. jan. 11. 23:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen eseményutánit vettél be? Nekem akkor semmi nem volt, amikor bevettem. A menstruációnál jobban fájt (csak első 1-2 napban szokott, most mind az 5 nap ugyanolyan erősen), rettenetesen türelmetlen voltam, szorongtam, mindenen kiakadtam, B-vitamin hiányom lett. Tehát nálam sokszorosára erősítette a menzes tüneteit, ennyi.
2015. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Escapelle-t vettem be. Huh, na még egy aggodalmam. Amúgy is hajlamos vagyok a depresszióra, szorongásra, és mikor megjön azelőtt főleg.
2015. jan. 11. 23:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Én nem emlékszem, milyet vettem be, 3 éve volt, ráadásul az akkori párom húga vette meg, mert én nem tudtam elszaladni. A felesleget kb 1-1,5 hónap alatt adtam le, de még így is gyorsnak számított, mert nem 1-2 kilóról volt szó, hanem 5-6ról, ha nem többről (nem tudom, nem mértem magam, csak ránézésre mondom).
2015. jan. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én most dec 31-én vettem be Escapellet. Nálam mellékhatások nem jelentkeztek és 1 hétre rá meg is jött rendesen a menstruációm.

2015. jan. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Joe.38 ***** válasza:
Csináld popsiba. Nem kell költeni gyógyszarra! Terhes se leszel.
2015. jan. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi mellékhatásom!
2015. jan. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor úgy látom, mindenkire máshogy hat. Még nem tapasztaltam semmit, max elkapott egy enyhe allergiás reacció és bedagadt a kezem, de nem is biztos hogy ettől. Majd a többi kiderül, ha megjön. Köszi a hasznos válaszokat
2015. jan. 12. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!