Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Más is dohányzik gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is dohányzik gyógyszer mellett, vagy mindenképpen abba kell hagyni?

Figyelt kérdés

Más szempontból nem vagyok "veszélyeztetett", nem vagyok elhízva, nincs magas vérnyomásom, stb... Max 10 szálat szoktam elszívni egy nap. Ez sok?

Holnap kezdem majd a gyógyszer szedést, Dienille nevű.


2015. jan. 13. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
én 4 éve szedek gyógyszert, és 9 éve dohányzom. nyilván nem egy jó páros, ezért járj rendszeresen laborra! és egyúttal látják azt is, hogy a májad nem károsodott -e.
2015. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen laborra? Sima általános vérvizsgálat, vagy valami speciális? Milyen időközönként?
2015. jan. 13. 22:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem most lesz baj, hanem amikor klimax után előbb kapsz szívfarkast, mint a férjed. Az ciki. És itt kisebb tétel a fogamzásgátló tabletta.
2015. jan. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
engem legalábbis a nőgyógyászom küld laborra, ő kéri meg, mit akar nézni. a májat direkt nézi, de persze a többire is figyel (pl. trombózis). ja, és fizetőshöz járok, a sima nődokik általában, tisztelet a kivételnek, tojnak a fejedre.
2015. jan. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyvérképre menj
2015. jan. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

A tabi + cigi kombó elsősorban nem a májra veszélyes, hanem jelentősen fokozza a vérrögképződés kockázatát. A fogamzásgátló és a cigi önmagában is fokozott veszélyt jelent, de a kettő hatása összeszorzódik.

És bizony ha gáz van, akkor jó esetben csak azt fogod észre venni, hogy trombózisod van. Rosszabb esetben csak meghalsz....


Ne legyél már hülye! Ha tabival akarsz védékekezni, akkor mondj le a cigiről. Egyébként se valami egészséges dolog...

2015. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!