Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 7napig szedtem az F. Gátlót,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7napig szedtem az F. Gátlót, de mellékhatásai jelentkeztek?!

Figyelt kérdés
Puffadok 1 hete, megy fel a súlyom( pedig ugyanugy eszek, mint elötte, + tornázok azóta), ugy gondoltam, hogy inkább abbahagyom, de múlt héten volt meg a mensim, és nem ártalmas, ha megint megjön ( mivel abba fogom hagyni) ?
2010. febr. 6. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
muszaj kivarnod az 1 honapod. kulonben minden felborul. szedd végig a levelet.
2010. febr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Először is ne hagyd abba addig, amíg nem beszéltél azzal az orvossal, aki felírta neked. Mivel ezek nem életbe vágó tünetek, szerintem kérd ki az orvos véleményét. Amúgy nem hiszem, hogy 1 hét szedés után meghízol, szerintem csak beképzeled magadnak (márcsak azért is, mert a mai fogamzásgátlók már olyan alacsony hormontartalmúak, hogy sem szőrösödni, sem hízni nem lehet tőlük). Az, hogy puffadsz, azt nem csinálja fogamzásgátló, egyetlen gyógyszer kábé, ami puffaszthat, azok az antibiotikumok! Szal sztem ne parázz rá, mert hülyeség, amit mondasz. Ilyen felelőtlenül aztán meg ILYEN gyógyszerekkel ne szórakozz, hogy szedem, nem szedem, szedem... Ez nem C-vitamin. Beszélj a nődokiddal, és ha azt mondja, hogy hagyd abba, csak akkor hagyd abba (amúgy konkrétan a kérdésedre válaszolva nem tesz jót a szervezetednek, ha most volt meg, mert tökre felborítja az egész ciklusod). Egyébként milyen gyógyszert szedsz?
2010. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szedd végig, és menj, mondd meg a dokinak,hogy ha lehet szeretnél másik tabit.
2010. febr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A MELLÉKHATÉSOK ELSZOKTAK MÚLNI. 7 NAP UTÁN NEM AJÁNLOTT ABBAHAGYNI, (bocs a nagybetűért, de már nemakarok újraírni). szóval 7 nap után nem ajánlott abbahagyni, csak súlyos esetben
2010. febr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
en is rosszul voltam az elso heten...vagyis csak a kozerzetem volt rossz...de utanna minden helyre allt.:) de szedd vegig a levelet.
2010. febr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
MIELŐBB VISSZA KELL MENNED A DOKIHOZ, AKI FELÍRTA. Valószínűleg fog írni egy másik fajtát, amit már aznap be kell majd venned a mostani helyett, cikluson belül. Ilyen tünetekkel semmiképpen nem szabad várni.
2010. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 hónap a megszokási idő. Addig nemigen írnak másikat, csak súlyos mellékhatások esetén. Nekem speciel 7 hónap kellett, hogy megszűnjenek a mellékhatások. Na persze nem mind, még így is van pár... Haspuffadás igenis lehet a gyógyszertől. Kb. 8-9 hónap kellett, mire elmúlt az állandó haspuffadás, szélgörcsök. Szépen híztam 20 kilót, pedig már a 3. féle gyógyszernél tartok és összességében 13 hónapja szedek gyogyit. Már az 1. hónapokban megindult a hízás.
2010. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak: szerinted normális a 20 kiló hízás és megéri? Nem tudom, hogy hány kiló lehettél előtte, de a 20 kg az nagyon durva ennyi idő alatt. Én nem szedném tovább, mielőtt teljesen tönkreteszem magam. Az elhízás is szövődményekkel jár, és tök nehéz leadni. Ráadásul a pasik a vékony nőket szeretik.
2010. febr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja, az a legkönnyebb, h megvarjatok a 10 - 20 kg fölösleget, aztan meg sirtok, meg sz.rozzatok a tablettat. pedig az a legbiztonsagosabb. csak a megfelelőt kell megtalalni. ha nem jo, akkor vissza kell menni az orvoshoz, és kérni másikat.
2010. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a legbiztonságosabb, épp ezért szedem a 20 kg felesleg ellenére is! Amúgy ez a 3. féle gyógyszer és mégis hízok!
2010. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!