Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő elteltével jelentke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő elteltével jelentkeztek nálatok a fogamzásgátló szedésének mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Légyszíves,a korotokat,és azt is írjátok,le,hogy milyen fajtát szedtek.Köszönöm a válaszokat:)
2011. febr. 26. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pölö még semmi mellékhatása sem volt! 5 éve szedem.24/l
2011. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én sosem szedtem, de 3 gyerek után úgy gondoltam, már kell. (ennyi gyereket akartunk, nem vagyok kisebbségi)

Sensonette-et adott az orvos, 1 havit, pár nap szedés után: hányinger, sok gyomorsav, álmosság, szex nuku-nem igényeltem, éhségérzet állandóan.

Lejárt az 1 hónap, többet nem is szedtem. Máshogy védekezünk.

Nekem nem jött be.

2011. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ja, 29/N
2011. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!én microginon nevü tablettát szedtem(nem magyarországon élek,nem tudom,hogy ott létezik-e ilyen)az elsö 1 évben nem volt mellékhatás,utána hirtelen(kb 2-3 honap alatt) felszedtem 10kg-ot!!nekem ez elég volt ahhoz,hogy abbahagyjam és soha többé ne is probálkozzak vele...2 évbe került mire visszanyertem az eredeti sulyomat..
2011. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én most tartok a 7.szem-nél,yasminelle.

Tegnap óta feszül picit a mellem,és ma barnás folyás jelentkezett.Szerintetek egy a barnás folyás meddig fog tartani?Addig nem is lehet szexelni,amíg ez tart?

2011. febr. 27. 09:51
 6/8 anonim ***** válasza:

hát ha nálad jelentkezett mellékhatás,mert a köztivérzés az,akkor mindenképpen menj vissza a dokihoz h írjon fel másikat.amúgy voltál vérvételen mielőtt felírta?mert az kéne hozzá,hogy a hormonjaidat megnézzék h melyik gyógyszer lenne neked a megfelelő.én kb 5 évig szedtem,Meliane a neve,és soha nem volt mellékhatása.aztán abbahagytam mert gyereket akartunk,és sajnos csak 15 hónap elteltével sikerült teherbe esnem.nem tudom h ennek köze volt e a gyógyszerhez vagy sem,mindenesetre többet nem fogok szedni,mert szeretnék még később gyereket,és nem szeretném h megint ez történjen.


27/N

2011. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A pecsételős-barnás vérzésről beszélt a nőgyógyászom,és azt mondta ez normális az első hónapokban.

Csak arra voltam kiváncsi,vajon,meddig tarthat?:)

2011. febr. 27. 20:12
 8/8 A kérdező kommentje:

Úgy érzem,hogy kezdi elvenni a libidómat,pedig mégcsak a 13 szemnél tartok:(

Ha esetleg a barátom belém hatol,akkor nem is fogom már élvezni,vagy pedig nem fogok majd benedvesedni,hogy szeretkezhessünk?:(

2011. márc. 2. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!