Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg ennyire buták?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire buták?

Figyelt kérdés
Rengeteg "Lehetek terhes?" kérdés van, és nem értem, hogy miért. Ezek szerintetek kamu, vagy szimplán tényleg ennyire tudatlanok? És nem csak 14 körüliek vannak így, olvasok én 18-19-20 éves emberektől való kérdés. Csak nekem tűnik furának?

2015. jan. 25. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg
2015. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
és te?
2015. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy mindez egy ember muve,aki rohadtul unatkozik.
2015. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 aladar12 ***** válasza:
fele troll, fele tényleg ennyire buta.
2015. jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mi én?:D Ne mondjátok már, hogy normálisak ezek a kérdések, hogy "lefeküdtem a pasimmal, nem védekeztünk és belém élvezett. Lehetek terhes?"
2015. jan. 25. 18:10
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Buták? Ezek egyenesen segghülyék...
2015. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem csak neked tűnik fel, másnak is, nekem is.

Túl sok a felelőtlen személy. És ahelyett, hogy alaposan utána járnának a dolgoknak mielőtt ágynak és egymásnak esnek, helyette előbb cselekszenek és utána gondolkodnak, vagy pánikolnak.

Csak nem értem, hogy ennek így mi értelme, de ők biztosan nagyon jól "tudják".


De az ő életük, mindenki úgy rontja el, ahogy akarja.

Előbb talán ismerni kéne a biológiát, a védekezési módszereket..stb.

De hát sokaknak egyszerűbb utólag gondolkodni, ahelyett, hogy biztos tudással vágnának bele a szexuális életbe.

2015. jan. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm ezt az élményt!
2015. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5. a te kérdésednek is annyi létjogosultsága van, mint az általad minősítetteknek szerintem. no offense.
2015. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem egyszer meg kellett győzödnöm nekem is arról, hogy az emberi butaság tényleg határtalan.
2015. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!