Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg ennyire buták?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire buták?

Figyelt kérdés
Rengeteg "Lehetek terhes?" kérdés van, és nem értem, hogy miért. Ezek szerintetek kamu, vagy szimplán tényleg ennyire tudatlanok? És nem csak 14 körüliek vannak így, olvasok én 18-19-20 éves emberektől való kérdés. Csak nekem tűnik furának?

2015. jan. 25. 18:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nos anyukám mondta, hogy a férfiak rendszerint még akkor is meglepődnek, hogy terhes a feleségük, ha a gyerek tervezett volt. Néznek, mint hal a szatyorban, mintha ott sem lettek volna.


Aki feltesz egy ilyen kérdést, nyilván megnyugtatást vár. Nyugi, ha nem volt peteérésed, minimális az esély, vagy nulla, nem lesz semmi gond. Ezt persze mi nem tudhatjuk. De ha lenyugszik rendszerint meg is jön az illetőnek. A stressztől csak tovább késik.

2015. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!