Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Arra lennek kivancsi, hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra lennek kivancsi, hogy ha megis terhes lennek, es elkezdem szedni mi tortenhet?

Figyelt kérdés
Baratommal szexeltunk es o fel hogy veletlenul besikerult a gyerek. De en biztos vagyok magamban hogy nem, azota mar dokinal is voltam semmit nem mondott. Most fogom elkezdeni szedni a fogamzasgatlot.
2015. febr. 8. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mar teherbe esetel akkor nem fog segiteni a fogamzas gatlo, az csak megelozi nem utohasa van.
2015. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es en azt tudom magamrol hogy terhes vagyok? Semmilyen jele nincs se emelyges se hanyas se semmi.. Biztos lehetek magamban?
2015. febr. 8. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:

vegyél egy terhességi tesztet, bár az csak bizonyos idő elteltével jelzi, ha terhes vagy


elment benned? középidőben voltál? semmi nem fog történni, ha elkezded a gyógyszert.

2015. febr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet előbb!!! igenis árthatsz a babának, ha van, azzal, hogy most elkezdesz gyógyszert szedni. mibe telik csinálni egy terhességi tesztet???? ha meg nem védekeztek, akkor tök mindegy te mit gondolsz, összejöhetett a baba. Ne legyél buta
2015. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!